Teslimat Şartları

 1. www.bubobubom.com ‘dan aldığınız ürünleri , ürünün teslimalınma tarihini izleyen ilk 7 gün içerisinde iade edebilir ve /veya değiştirebilirsiniz.
   

 2. İadeler / değişimler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
   

 3. Ambalajı açılmış , kullanılmış , tahrip edilmiş , orjinal kutusu % ambalajı bozulmuş ürünlerin iadesi%değişimi  kabul edilmemektedir.
   

 4. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma ,bozulma ,kıırılma ,tahrip, yırtılma tespit edildiği hallerde ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
   

 5. İade etmek /değiştirmek istediğiniz ürün ile birlikte orjinal fatura (sizdeki bütün kopyaları ) göndermeniz gerekmektedir. Ürünün faturası şirket adına kesildiyse, iade/değişim için ilgili şirketin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
   

 6. İade etmek/ değiştirmek istediğiniz ürün hasarlı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda kargo ücreti tarafınıza aittir.
   

 7. Ürün kargo firması tarafından size ulaştığında lütfen görevlinin önünde ürünü inceleyip teslim alınız. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz.
   

 8. İade / değişim onaylandığında kayıtlı bilgilerinizden size ulaşılacak ürün bedeli iadesinin yapılacağı banka hesabınızın bilgileri istenecektir.İade bedelinin gönderileceği banka hesap sahibinin faturanızdaki isim olması gerekmektedir. Ödeme kredi kartı ile yapıldıysa iade kredi kartı hesabınıza yapılacaktır.
   

 9. İade /değişim işlemlerine ait her türlü bilgi için 02324462088 numaralı telefonumuzdan veya info@bubobubom.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.


 • Visa
 • MasterCard
CREATED BY WEBESNAFIM.COM - BUBOBUBOM - TASARIM DÜKKANI ©2015